وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

اجرا شدن طرح «مهر تحصیلی» در خراسان شمالی با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند

حجت الاسلام علی اکبر صفری اظهارکرد: طرح مهر تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس و در جهت کمک به دانش آموزان نیازمند در سطح استان اجرا می شود که در قالب این طرح بسته های آموزشی به دانش آموزان اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به وجود دو موقوفه در استان با نیت تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان، افزود: درآمد حاصل از موقوفات، یکی در شهرستان بجنورد به نام «انیس یادگار»و دیگری هم در روستای اوغاز کهنه شیروان برای تهیه لوازم التحریردانش آموزان اختصاص می یابد.

وی با اشاره به فعالیت دو مرکز افق در جوارامامزاده سید عباس (ع) بجنورد و حمزه رضای شیروان، یادآورشد: در این مراکز بسته هایی کمک آموزشی شامل لوازم التحریر و کیف به ارزش ۱۲۹ هزار تومان برای مقطع ابتدایی و ۱۴۴ هزار تومان برای مقطع متوسطه اول و دوم تهیه می شود.

صفری با اشاره به اینکه دانش آموزان نیازمند شناسایی شده اند، عنوان کرد: مردم و خیرینی که می خواهند برای تامین بسته های آموزشی در قالب طرح مهر تحصیلی کمک کنند می توانند به مراکز افق در جوار امامزاده سید عباس (ع) و حمزه رضای شیروان مراجعه کرده و کمک های خود را اهدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: امکان پرداخت غیرحضوری کمک ها نیز با واریز وجه به کارتی با نام امامزاده سید عباس (ع) با شماره وجود دارد.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همه بسته های کمک آموزشی و لوازم التحریر تا قبل از بازگشایی مدارس به دانش آموزان نیازمند اهداءخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.