وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

موقوفه ی ۱۵میلیارد ریالی در نجف آباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف‌آباد از ثبت موقوفه ای با مساحت ۱۸۵ متر مربع و به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌‌الاسلام رضا صادقی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف‌آباد، با اشاره به اهمیت وقف در جامعه اظهار کرد: وقف می‌تواند گره‌گشا و کمک بسیار خوبی برای نیازهای جامعه امروز باشد.

وی در ادامه افزود: ما باید تلاش خود را مضاعف کنیم تا مردم را نسبت به موقوفه ، بهتر و بیشتر آشنا ‌کنیم، زیرا وقف دامنه فعالیت گسترده‌ای در جامعه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف‌آباد از وقف به عنوان صدقه جاری‌ نام برد و خاطرنشان کرد: وقف علاوه بر ثواب دنیوی، ثواب اخروی بسیار زیادی دارد که باقیات الصالحات است و باید جامعه را نسبت به فواید وقف کردن آشنا کنیم.

حجت‌الاسلام صادقی ادامه داد: واقفان آقای علیرضا بیدآبادیان و صادق صالحی ملکی را به منظور ساخت مجموعه فرهنگی و مذهبی وقف کرده‌اند. این موقوفه شامل عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی و مغازه با مساحت ۱۸۵متر مربع است و با توجه به قیمت منطقه‌ای، ارزش ریالی این منزل مسکونی و مغازه در حال حاضر ۱۵ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید