وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

کمک خیرین سلامت کردستان در پیشگیری از کرونا به مبلغ ۶ میلیارد تومان

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون بالغ بر ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی کردستان کمک شده است.

مهدی علی مسیمر امروز(۲۶ تیر) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهداف مجمع خیرین سلامت، اظهار کرد: توسعه و ترویج مشارکت خیرین در کمک به کاهش آلام دردمندان جامعه از طریق تأمین منابع و امکانات مورد نیاز بخش سلامت است.

وی با بیان اینکه فعالیت کسانی که تقبل وظیفه خدمت‌گزاری در مجمع را قبول کرده‌اند افتخاری بزرگ و انسان‌ دوستانه است، افزود: تحقق این هدف والا نیازمند برخورداری از امکانات مادی علاوه بر تلاش، تفکر و پیگیری است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان ضمن اشاره به خلاصه عملکرد مجمع خیرین سلامت استان کردستان، بیان کرد: خیرین از بدو تأسیس مجمع تاکنون قریب به ۴۹ میلیارد تومان در اجرای برنامه‌ها به بخش سلامت استان کمک کرده‌اند.

مسیمر به معرفی مجمع خیرین سلامت و فعالیت‌های آن گریزی زد و گفت: این مجمع با هدف تجلی مبانی والای انسانی و با الهام از تعالیم انسان ساز دین مقدس اسلام، اصل مشارکت، مسئولیت همگانی، حرکت جامعه به سوی تعالی، کاستن از رنج و آلام محرومین و بهره گیری از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین، تشویق و ترغیب توانگران و نیک اندیشان از طریق مشارکت‌های مادی و همچنین نظرات مشورتی، کارشناسی خیرین جامعه و تکمیل خدمات بخش عمومی و دولتی، خیریه و جهت دادن خدمات به سمتی که نیاز فوری و ضروری مردم باشد، تشکیل شده است.

وی ذکر کرد: این مؤسسه تحت عنوان مجمع خیرین سلامت کشور با اهداف اشاره شده و در قالب سازمانی مردم نهاد، غیر انتفاعی، غیر سیاسی و عام المنفعه با تأکید بر غیر دولتی بودن در سال ۸۸ در استان کردستان تشکیل شد تا بتواند مظهری برای تجلی نیات خیرخواهانه مردمی خیرین در سطح استان باشد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان، عنوان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون بالغ بر ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی کردستان کمک شده است.

مسیمر، ضمن قدردانی از خیرین سلامت استان، خاطرنشان کرد: خیرین سلامت، تا کنون در قالب تهیه تجهیزات پزشکی، وسایل حفاظت فردی ملزومات مصرفی و نقدی در ایام شیوع ویروس کرونا تاکنون کمک‌های شایانی انجام داده‌اند.

‌وی در پایان یادآور شد: مردم نیک اندیش و خیر استان کردستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب  ۵۰۹۸۲۳۳ نزد شعبه آبیدر  بانک رفاه کارگران سنندج کُد ۷۷۵ با شماره کارت  ۵۸۹۴۶۳۱۸۹۰۸۲۳۲۳۰  و شماره حساب ۰۱۰۹۶۵۰۶۳۳۰۰۲ و همچنین شماره کارت  ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۴۳۱۰۹ نزد بانک صادرات شعبه میدان آزادی کد شعبه ۱۳۸۴ یا کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۳۰۸۹۸ حساب شماره ۵۴۱۴۱۱۵۵۵۵۵۱ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه ۵۴۱۴ خیابان حسن آباد سنندج واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.