وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

طرح افطار علوی در استان یزد

به نقل از روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد، محمدحسین کاظمی اشاره به برگزاری رزمایش ضیافت همدلی در یزد، اظهار داشت: در این رزمایش بیش از ۲ هزار بسته مواد غذایی و اقلام مورد نیاز خانواده‌های نیازمندان به همت اوقاف شهرستان یزد توزیع می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با بیان اینکه ۶۰۰ بسته مواد غذایی تاکنون توسط مراکز افق امامزادگان شهرستان توزیع شده است، افزود: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان یزد ادامه خواهد داشت و بقیه بسته‌ها بین نیازمندان دیگر توزیع می‌شود.

وی از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف شهرستان یزد را برگزاری افطار علوی عنوان کرد و گفت: این طرح نیز توسط مراکز افق امامزادگان شهرستان یزد از دو منبع، موقوفات مرتبط با افطاری همچنین کمک‌های خیری انجام می‌گیرد.

کاظمی خاطرنشان کرد: طرح افطار علوی به این صورت خواهد بود که پس از جمع آوری کمک‌های خیری و موقوفات مرتبط، به صورت افطاری گرم یا بسته‌های افطاری توسط خادمین امامزادگان شهرستان درب منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مساجد و اماکن متبرکه سعی داریم تا با طرح افطاری علوی بیش از ۱۰ هزار پرس غذای گرم را بین نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه توزیع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید