وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

ماسک ، در مترو اجباری میشود

فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه در راستای حفظ سلامت مسافران و پرسنل این شرکت و صیانت از بهداشت و سلامت عمومی نسبت به انجام ضدعفونی و نظافت ایستگاه‌ها و قطارهای مترو اقدام کرده افزود: با توجه به اینکه ایستگاه‌های خطوط مترو در زیر زمین قرار دارند کارکرد هواسازهای ایستگاه‌ها را افزایش داده ایم تا جابجایی هوا بیشتر شده و از ساکن ماندن هوای داخل ایستگاه‌ها جلوگیری شود در همین راستا استفاده از ماسک را به تمامی مسافران توصیه کرده و از مسافران می‌خواهیم فاصله اجتماعی را در هنگام استفاده از قطارها رعایت کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های شرکت بهره برداری مترو براساس سیاست‌های کلی شهرداری تهران و ستاد ملی مبارزه با کرونا است و در صورت ابلاغ طرح اجباری شدن استفاده از ماسک در مترو براساس دستور العمل، این کار را اجرایی خواهیم کرد.

نوبخت گفت: برای حفظ و ارتقا سلامتی مسافران آمادگی هرنوع همکاری برای تأمین و توزیع ماسک توسط شرکت‌ها، خیریه‌ها و نهادهای تأمین و تولید کننده ماسک را داریم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تشکر از مسافرانی که با استفاده از ماسک به نوعی به شکسته شدن زنجیره انتقال کمک می‌کنند از سایر مسافران نیز خواست تا نسبت به تهیه تأمین ماسک و استفاده از آن در مترو اقدام کنند.

نوبخت در پایان خاطرنشان کرد: این شرکت با تمامی امکانات موجود و توان اجرایی خود برای افزایش خدمات جابجایی و افزایش رضایت‌مندی مسافران تلاش می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.