وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

۲۵ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توسط جمعیت امام رضایی‌ها توزیع شد

مسئول جمعیت امام رضایی‌ها (ع) گفت: همزمان با عید غدیر خم ۲۵ هزار وعده غذای گرم میان محرومین و نیازمندان استان تهران و البرز توزیع می‌شود.

حسن یکتا مسئول جمعیت امام رضایی‌ها (ع) گفت: با توجه به فرارسیدن عید غدیر خم جمعیت امام رضایی‌ها (ع) ۲۵ هزار پرس چلو گوشت را میان نیازمندان و حاشیه نشینان استان تهران و البرز توزیع خواهد کرد.

وی افزود: این برنامه توسط مجموعه «سفره دار» از زیر مجموعه‌های جمعیت امام رضایی‌ها انجام می‌شود و روز شنبه همزمان با روز عید توزیع را انجام خواهیم داد.

مسئول جمعیت امام رضایی‌ها (ع) با بیان اینکه هزینه تامین این وعده‌های غذایی توسط خیرین تامین شده است، تصریح کرد: هزینه غذاهای توزیعی نیز ۶۰۰ میلیون تومان شده و در عید قربان نیز با کمک خیرین ۲۶ راس گوسفند قربانی و میان نیازمندان توزیع شدند.

یکتا ادامه داد: مجموعه سفره دار یا جمعیت ما تامین مالی و پخت غذاها را بر عهده دارد و توزیع آنها توسط ۶۰ مجموعه خیریه و جهادی انجام می‌شود.

وی درباره مجموعه سفره دار نیز توضیح داد: این مجموعه از زیر شاخه‌های جمعیت است که از ابتدای ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در زمینه اطعام نیازمندان و قربانی آغاز کرده است.

مسئول جمعیت امام رضایی‌ها (ع) درباره نحوه مشارکت مردمی در این امر خیر، عنوان کرد: هموطنان می‌توانند با شماره گیری #۸۸۸*۷۸۰* در این امر حسنه شرکت کرده و کمک‌ها و نذورات مالی خود را از این طریق ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.