وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

کمک خیریه اسلامی کانادا به بی خانمان ها

گروه بین‌الملل ــ ده‌ها داوطلب یک خیریه اسلامی کانادایی در یکی از شهرهای این کشور بسته‌هایی را با هدف کمک به افراد بی‌خانمان تهیه و در میان آنان توزیع کردند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از calgary.ctvnews، این خیریه به نام امداد اسلامی کانادا (Islamic Relief Canada) 400 بسته شامل لباس‌های مناسب زمستان و وسایل بهداشتی را برای کمک به بی‌خانمان‌های شهر کلگری (Calgary) تهیه کرد.

کوهورخان (Kohawar Khan) یکی از اعضای این انجمن خیریه گفت: این بسته‌ها شامل پتو، شال گردن، دستکش و جوراب است. برای خانم‌ها نیز محصولات بهداشتی داریم تا مطمئن شویم که به همه کمک می‌شود. این لباس‌های زمستانی به افراد بی‌خانمان در کلگری داده می‌شود تا در برخورد با یخبندان آخر هفته، آمادگی بیشتری داشته باشند.

یکی دیگر از داوطلبان این خیریه گفت: برخی از این بسته‌ها در پناهگاه‌های بی‌خانمان‌های کلگری پخش می‌شوند و برخی دیگر مستقیماً به کسانی که به آنها احتیاج دارند، اهدا می‌شود. داوطلبان آنها را در نقاطی که بی‌خانمان‌های بیشتری وجود دارند، توزیع می‌کنند.

هواشناسی کانادا پیش‌بینی کرده است که پیش از ظهر امروز یکشنبه دمای هوا در کلگری بین منفی ۲۰ تا منفی ۳۰ درجه سانتیگراد همراه با وزش باد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.