وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

توزیع سه هزار بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند آذربایجان‌شرقی

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی گفت: این ستاد با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی و خیریه ۳ هزار بسته غذایی بین خانواده های نیازمند و کم‌بضاعت استان توزیع کرد.

محمد هادی نیا افزود: این بسته های معیشتی به همت خیرین استانی، برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه قم تهیه شده است.

وی اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهید نهادی، مرکز نیکوکاری المهدی(عج) و هیات امنای مسجد امام رضا(ع) تبریز نیز در شناسایی، تهیه و توزیع این بسته های چندمنظوره مشارکت داشتند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که همزمان با دهه اول محرم ۲ هزار پرس غذای گرم نیز در این استان توزیع شده است، گفت: در روزهای آینده کار توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گوشت قربانی به همراه ۲ هزار و ۵۰۰ بسته نوشت افزار (ویژه دانش آموزان ایتام ) بین نیازمندان توزیع می شود.

هادی نیا، ارزش ریالی هر یک از بسته های اهدایی را بیش از یک میلیون تومان اعلام کرد و گفت: تمامی بسته ها بین خانواده هایی توزیع می شود که طی مراحل مختلف شناسایی و نیازمندی آنان محرز شده است و بخشی از بسته ها نیز در شهرهای مختلف استان و بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

وی با اشاره به این‌که حفظ کرامت انسانی افراد همواره مورد تاکید نهادهای فرهنگی است، یادآوری کرد: تمامی بسته های تهیه شده بدون آرم و لوگو سازمانی و با رعایت تمامی جوانب به صورت شبانه و ناشناس توزیع می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.