وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

انجمن خیریه کلیوی زنجان و اجرای طرح دستان مهربانی

کمیته بانوان انجمن خیریه کلیوی استان زنجان، گفت: طرح دستان مهربانی با هدف کمک به اقشار نیازمند به همت کمیته بانوان انجمن خیریه کلیوی زنجان اجرا شد.

هما ماهی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم کمیته بانوان طرح «دستان مهربانی» است، افزود: این طرح با هدف کمک به بیماران نیازمند دیالیزی و پیوندی در انجمن خیریه کلیوی زنجان اجرا می‌شود.

وی اظهار کرد: تا کنون بیش از ۷۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح «دستان مهربانی» برای بیماران نیازمند دیالیزی توزیع شده که در این ایام نیز ادامه خواهد داشت.

دبیر کمیته بانوان انجمن خیریه کلیوی استان زنجان، با اشاره به مهم‌ترین اقلام تهیه شده توسط خیرین خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل گوشت گوسفندی، برنج، روغن، احسان غذاو…بودند که ارزش ریالی مجموع بسته‌های توزیع شده در بین بیماران دیالیزی و پیوندی، ۱۸۰ میلیون ریال است.

ماهی تاکید کرد: شهروندان و خیرین نوع دوست می‌توانند هدایای نقدی و غیرنقدی خود را به شماره حساب ۲۵۲۵ بانک ملی ویا شماره کارت ۶۰۳۷۷۹۹۵۱۹۳۷۶ واریز و یا حضوری به انجمن خیریه کلیوی استان زنجان واقع در شهرک آزادگان انتهای خیابان فروردین اهدا کنند تا گوشه‌ای از آلام این عزیزان در این روزهای کرونا کاهش پیدا کند.

وی گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور سبب تعطیلی بسیاری از مشاغل و کسب و کارها و تشدید مشکل فقرا، نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه بخصوص بیماران شده است اما این روزها دست‌های مهربان خیرین زنجانی، موجی از امیدواری را در دل محرومان و بیماران دیالیزی و پیوندی ایجاد و تلخی این روزها را شیرین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.