وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

آغاز فعالیت انجمن کوتاه قامتان اردبیل

با حضور رئیس کل دادگستری استان اردبیل؛با حضور رئیس کل دادگستری استان اردبیل و جمعی از مسئولان دفتر انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل راه‌اندازی شد.

در مراسمی که ۱۸ تیرماه در موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) برگزار شد، انجمن کوتاه قامتان بلندهمت اردبیل بعد از سال‌های پیگیری و تلاش مدیریت این مجموعه و همکاری خوب موسسه ائمه اطهار(ع) راه‌اندازی شد به طوری که ۸۵ نفر از کوتاه قامتان از سوی بهزیستی استان اردبیل شناسایی و به این انجمن معرفی شدند تا تحت پوشش قرار گیرند.

مدیرعامل موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) استان اردبیل در این مراسم  اظهار کرد: بخشی از ساختمان این موسسه در اختیار انجمن قرار گرفت تا با جذب ۸۵ نفر کوتاه قامت که عمده آنها نیازمند حمایت هستند، فعالیت متنوعی را انجام دهند.

عزیز طلوعی خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال برای این افراد از ضرورت‌های زندگی آنهاست که ما آمادگی داریم با همراهی مسئولان استانی از فضاها و ساختمان‌های خالی در راستای ایجاد فرصت‌های اشتغال برای این افراد استفاده کنیم.

وی افزود: اکثر کوتاه قامتان در کنار مشکلات جسمی از تنگناهای مالی و نبود فضای اشتغال و همچنین تفریحات سالم بی‌بهره هستند که با پیگیری‌هایی که انجام خواهد شد امیدواریم کوتاه قامتان بلندهمت از این همراهی‌ها و همکاری‌ها سود ببرند.

مدیر انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل نیز در این مراسم از بیکاری و نبود امکانات و فضاهای ورزشی در استان برای کوتاه قامتان اظهار گلایه کرد و گفت: مهمترین دغدغه کوتاه قامتان ایجاد فرصت‌های اشتغال برای آنهاست تا با کسب درآمد نسبت به تشکیل زندگی و خانواده اقدام کنند.

شاهین فرزانه افزود: ۸۵ نفر کوتاه قامت عضو این انجمن هستند و تلاش‌مان بر این است تا با عنایت استاندار اردبیل، رئیس کل دادگستری و نمایندگان استان در مجلس نارسائی‌ها و دغدغه‌های کوتاه قامتان استان با تدبیری مناسب رفع و فرصت مناسب برای کار و فعالیت این افراد فراهم آید.

دیدگاهتان را بنویسید