وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در رمضان

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به اعلام اقدامات این بنیاد برای ماه مبارک رمضان پرداخت و از توزیع ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در میان خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا و اقشار کم برخوردار در قالب طرح «احسان رمضان» خبر داد.

سعید سلیمانی در این باره اظهار کرد: در ادامه مرحله پنجم رزمایش همدلی و احسان، در قالب طرح احسان رمضان ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا و اقشار کم‌برخوردار توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به رزمایش همدلی و احسان افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون در پنج مرحله از رزمایش همدلی و احسان، هفت میلیون بسته معیشتی و پروتئینی در میان نیازمندان توزیع شده است.

سلیمانی ضمن تبیین اهمیت همکاری بنیاد احسان با گروه‌های جهادی و خیریه‌ها گفت: اجرای طرح‌های حمایتی بنیاد احسان به وسیله همکاری بنیاد با گروه‌های جهادی، خیریه‌ها و فعالین اجتماعی صورت می گیرد که این اقلام را به دست نیازمندان شناسایی شده می‌رسانند.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه از برگزاری پویش مردمی «نذر افطاری» خبر داد و عنوان کرد: پویش نذر افطاری با هدف تامین بسته‌های پروتئینی شامل گوشت قرمز و سفید اجرایی شده است. در این حرکت اجتماعی که با مشارکت‌های مردمی شکل خواهد گرفت، به هر میزان که مردم مشارکت کنند، معادل آن مبلغ هم ستاد اجرایی اختصاص خواهد داد و در ماه مبارک بسته‌های تهیه شده را توزیع خواهد کرد.

وی اضافه کرد: هموطنان می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱۸*۴۰۳۰* در این پویش مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.