وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

رزمایش مهربانانه خادمین حرم مطهر رضوی

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، رضا خاکشور، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و طبع آن تعطیلی مشاغل آزاد و بیکاری شمار زیادی از کارگران روزمزد، به پیشنهاد تولیت آستان قدس رضوی جمعی از خادمان خیّر آستان قدس آماده کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند شهر مشهد در طول ماه مبارک رمضان شدند.

نماینده خدام خیر حرم مطهر رضوی ادامه داد: خادمان نیکوکار آستان قدس رضوی از گردآوری کمک‌های خیرخواهانه تا تهیه و آماده‌سازی ۱۴ هزار بسته کمک‌معیشتی برای اقشار بی‌بضاعت مشهد را با رعایت کامل مسائل بهداشتی متعهد شده‌اند و ضمن هماهنگی و حمایت مدیران بخش‌های مختلف آستان قدس، از روز گذشته خدام با استقرار در رواق امام خمینی (ره) حرم منور حضرت رضا (ع) این کار را آغاز کرده‌اند.

وی اضافه کرد: این بسته‌های کمک معیشتی شامل یک کیسه برنج، دو بسته سویا، حبوبات، سه بسته ماکارونی، دو بسته خرما، دو بسته پنیر، رب، چای، شکر، روغن و دو بسته مرغ معادل ۲۵۰ هزار تومان می‌شود که با نشان مختص این رزمایش به خانواده‌های نیازمندان اهدا خواهد شد.

خاکشور خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای اولیه به صورت روزانه بیش‌از یک هزار بسته معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع می‌شود و در صورت جذب بیشتر کمک‌های مردمی این تعداد روزانه به یک هزار و ۵۰۰ بسته خواهد رسید.

گفتنی است؛ بنا به پیشنهاد حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی؛ تولیت آستان قدس رضوی و به منظور حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در شرایط نامساعد کنونی کشور، رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت رضا (ع) در طول ماه مبارک رمضان به عنوان پایگاه انجام فعالیت‌های خیرخواهانه در اختیار خدام فعال در امور خیریه آستان قدس رضوی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.