وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

بروز جامعه مهدوی در سایه رزمایش کمک مومنانه

مدیر روابط عمومی قرارگاه جهادی محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها از اجرای پویش کمک مومنانه طبق منویات رهبر انقلاب اسلامی که خواستار نمایان ساختن جامعه مهدوی شده بودند، از سوی این قرارگاه جهادی خبر داد و گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در روز سه شنبه مصادف با ۲۳ اردیبهشت با پخت ۳۰۰۰ پرس غذای گرم و توزیع آن در منطقه پاکدشت و اسلامشهر و قرچک و زیباشهر و جواد آباد و قیام دشت در این راستا اقدام کرد.

صانع دوست افزود: اجرای این پویش در راستای رزمایش کمک های مومنانه به مناطق کم برخوردار و به منظور حمایت از خانواده های تحت پوشش بنیاد و همچنین کمک به کسانی بود که در زمان کرونا کارشان را از دست دادند.

مدیر روابط عمومی قرارگاه جهادی محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها خاطر نشان کرد: هدفمان از اجرای چنین طرح هایی ایجاد صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی است.

صانع دوست تصریح کرد: همانطور که امام خامنه ای (مدظله العالی) بیان فرمودند: باید جلوه هایی از جامعه مهدوی، جامعه قسط و عدل، جامعه عزّت، علم و جامعه مواسات و برادری است؛ اینها را بایستی ما در زندگی خودمان تحقّق ببخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید