وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

آمار مبتلایان به کرونا در آسایشگاه کهریزک

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک گفت: هم اکنون دو بخش قرنطینه و یک بخش نقاهتگاه در آسایشگاه کهریزک ایجاد شده است و روزانه مددجویان مورد معاینات پزشکی قرار می گیرند.
محمدرضا صوفی نژاد درباره تمهیدات در نظر گرفته شده برای مددجویان در آسایشگاه کهریزک اظهار کرد: در همین زمینه تمام مددجویان روزانه تست و معاینه می شوند و در صورتی که دارای علائم ویروس کرونا باشند در بخش قرنطینه بستری می شوند.
وی تصریح کرد: هم اکنون دو بخش قرنطینه و یک بخش نقاهتگاه در آسایشگاه کهریزک ایجاد شده است و در صورتی که فردی یکی از اعلائم ویروس را داشته باشد به مدت ۲ هفته در بخش قرنطینه بستری می شوند و در این مدت تحت درمان و نظر قرار می گیرد و پس از پایان مدت دو هفته به بخش نقاهتگاه منتقل می شود.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک خاطرنشان کرد: هم اکنون سرعت رشد بیماری در آسایشگاه در کنترل درآمده است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز ۲۳ نفر از مددجویان به این ویروس مبتلا شده اند، افزود: این افراد شامل سالمندان و معلولان است که البته تعداد سالمندان بیشتر است.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تصریح کرد: از ۲۳ مددجویی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند، ۵ نفر فوت شده اند ضمن اینکه وضعیت عمومی ۳ نفر از پرسنل این مجموعه خوب نبود که برای مدتی در منزل استراحت کردند و دوباره به آسایشگاه برگشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.