وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

سارقان موسسات خیریه در چنگ قانون

سرهنگ هوشنگ امیری گفت: وکیل موسسه خیریه جمعیت امام علی (ع) با مراجعه به کلانتری ۱۰۸ نواب با اعلام تعطیل بودن چند روزه این موسسه، به ماموران کلانتری خبر از به سرقت رفتن اموال داخل آن را داد.

وی افزود: به گفته شاکی پرونده، ارزش اموال به سرقت رفته بالغ بر ۸ میلیارد ریال است.

سرهنگ امیری تصریح کرد: پس از بررسی دوربین‌های مدار بسته مشخص شد که ۳ سرنشین خودرو تیبای سفید رنگ، در سه مرحله اقدام به سرقت از داخل این موسسه کردند.

وی افزود: یکی از شاکیان پرونده چند روز پس از وقوع حادثه خودرو مورد نظر را که در خیابان جیحون مقابل منزل متهمان پارک شده بود، رویت کرد.

به گفته سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت، پس از این ماجرا درگیری بین شاکی و متهمان شکل گرفت و افراد با استفاده از سلاح قمه، به شاکی حمله ور شدند.

وی با بیان فرار دو متهم اصلی پرونده از محل حادثه درگیری، افزود: پس از حضور پلیس در صحنه و دریافت مجوز قضایی ورود به منزل متهمان، در بازرسی از مخفیگاه متهمان؛ اموال به سرقت رفته در این مکان کشف و راننده خودرو متهمان نیز به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ امیری تصریح کرد: متهم دستگیر شده در اعترافات خود مخفیگاه دو همدستش را در محله خلازیر به ماموران پلیس اعلام کرد و در عملیاتی دو متهم دیگر پرونده دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید