وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

توزیع ۸۰۰ بسته بهداشتی در شهر اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین توسلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان با اشاره به فعالیت‌های اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا گفت: به همت هیئت امناء آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسن (ع) کیجعلی ۸۰۰ پک بهداشتی شامل ماسک، دستکش لاتکس، مواد ضدعفونی کننده و دعای هفتم صحیفه سجادیه، درمنطقه اطراف امامزاده توزیع شد.

او ادامه داد: با توجه به توصیه‌های بهداشتی و عدم رفت و آمد‌های غیرضروری در سطح شهر با هماهنگی انجام شده، پک‌های بهداشتی توسط هیئت امنا و خادمان بقعه در محل توزیع شد.

حجت الاسلام توسلی گفت:۸۰۰ پک بهداشتی با ارزش ۱۳۰ میلیون ریال از محل امامزاده شاهزاده حسن (ع) کیجعلی و کمک خیرین تهیه شده است

این مقام مسئول اضافه کرد: امید است با رعایت نکات بهداشتی و پیوستن هر چه بیشتر افراد به پویش در خانه می‌مانیم شاهد ریشه کنی هر چه زودتر این ویروس از جامعه باشیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بقاع بعضی از برنامه‌های فرهنگی بدون حضور زائران اجرا شد که از آن جمله می‌توان به بخش دعای لحظه تحویل سال، پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری، پخش دعای کمیل و دعای توسل و تضرع به باب الحوائج امام موسی الکاظم (ع) جهت رفع بلا و شفای مریض‌ها، پخش مولودی و سخنرانی‌های مناسبتی در ایام شادی و اعیاد شعبانیه از بلندگوی بقاع متبرکه اشاره کرد.

او در ادامه با بیان اینکه هر ساله در این ایام طرح آرامش بهاری با استقبال گسترده زائران و مسافران برگزار می‌شد، افزود: این طرح امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به شکل سال‌های گذشته برگزار نشده است و بقاع متبرکه نیز به منظور قدر دانی از پزشکان و کادر درمانی طرح آرامش بهاری در خانه می‌مانیم را در دستور کار قرار داده اند و فقط به فعالیت‌هایی فرهنگی و به صورت مجازی می‌پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.