وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

توزیع بسته های غذایی میان اقشار نیازمند دلیجان

سرهنگ مهدی نباتی صبح چهارشنبه با اعلام خبر فوق در جمع خبرنگاران در دلیجان اظهار داشت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر اجرای رزمایش گسترده کشوری برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا، خیرین و مؤسسات خیریه در شهر دلیجان، نراق و روستاهای تابعه روحیه ایثارگری و انفاق خود را به نمایش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تا کنون کمک‌های بسیار جمع آوری شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلیجان ادامه داد: بر همین اساس تاکنون بالغ بر ۶۰۰ سبد کالا شامل گوشت، برنج، روغن، حبوبات و … به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تهیه و در میان خانواده‌های نیازمند توزیع گردیده است.

وی عنوان کرد: همچنین به همت خیران ۲۵ رأس گوسفند و یک رأس گوساله به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال ذبح شده و گوشت آن میان محرومان توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلیجان گفت: هنوز در ابتدای راه هستیم و این حجم از کمک‌های مردمی در روزهای اولیه آغاز رزمایش کمک مومنانه جمع آوری گردیده و پیش بینی ما این است که با حضور گسترده مردم خاطره‌ای شیرین و به یاد ماندنی از این رزمایش به ثبت برسد.

دیدگاهتان را بنویسید