وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

سامانه نیکوکاری ساد۲۴

برنامه ساد۲۴ کامل‌ترین برنامه در زمینه ثبت چک صیاد و مدیریت امور مالی می‌باشد که از تابستان سال۹۸ فعالیت خود را با ثبت و استعلام چک سرقتی/مفقودی آغاز کرده است و هم اکنون کامل‌ترین برنامه در زمینه مدیریت امور مالی می‌باشد.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این برنامه امکانات بینظیری است که به صورت رایگان در اختیار عموم مردم جامعه قرار داده است.

یکی از اقدامات موثر و خیرخواهانه ساد۲۴ اضافه کردن قسمت نیکوکاری با همکاری شرکت آرشیت مهر می‌باشد که در جدیدترین بروزرسانی خود از این ویژگی رونمایی کرده است.

با نصب برنامه ساد۲۴ شما به ۴۰ موسسه خیریه کشور دسترسی خواهید داشت که در زمینه‌های مختلف نیکوکاری فعالیت می‌کنند.

شما می‌توانید با پرداخت ۵ هزار تومان به درمان کودکان سرطانی کمک کنید و یا برای دانش‌آموزان بی بضاعت لوازم التحریر تهیه نمایید.

موارد زیر بخشی از امکانات برنامه ساد۲۴ می‌باشد که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت:

  • ثبت چک صیاد
  • استعلام چک صیاد
  • استعلام ثبت چک صیاد
  • انتقال و تایید چک صیاد
  • ثبت و استعلام چک سرقتی/مفقودی
  • محاسبه سودواقساط وام بانکی
  • تبدیل رقم به حروف و…

 

ثبت چک صیاد با برنامه ساد۲۴

از اردیبهشت سال ۱۴۰۰ چک صیاد جایگزین دسته چک‌های قدیمی که در تمام بانک‌ها صادر می‌شد شده است.
تمامی چک‌های صیاد صادرشده از بانک‌های مختلف به رنگ بنفش بوده و دارای کد‌ شناسه ۱۶ رقمی هستند و عبارت «کارسازی این چک منوط به ثبت آن در سامانه صیاد است » در پایین آن درج شده است.

تمام مراحل ثبت، دریافت و انتقال چک صیاد باید در سامانه صیاد ثبت شود.

ساد۲۴ بهترین برنامه ثبت چک صیاد می‌باشد و امکان ثبت چک صیاد همه بانک‌ها در این برنامه فراهم شده است.

ثبت چک صیاد، تایید چک صیاد و انتقال آن در برنامه ساد۲۴ کاملا رایگان است.

در مقاله ثبت چک صیاد در وبلاگ ساد۲۴ تمام مراحل ثبت چک به صورت مرحله به مرحله در قالب عکس و ویدیو توضیح داده شده است.

استعلام صیاد با برنامه ساد۲۴

استعلام صیاد همان استعلام خوش‌حسابی صادرکننده چک می‌باشد که به شما کمک می‌کند معاملات امنی را برای خود رقم بزنید.

با وارد کردن شناسه ۱۶ رقمی چک صیاد در قسمت استعلام صیاد در برنامه ساد۲۴ می‌توانید بفهمید صادرکننده چک چند عدد چک برگشتی دارد و چه قدر می‌توانید روی نقد شدن چک ایشان حساب کنید.

استعلام ثبت چک صیاد در برنامه ساد۲۴ نیز به شما کمک می‌کند از ثبت شدن چک به نام خودتان مطمئن شوید و سپس چک را دریافت نمایید.
نکته: چک صیاد بدون ثبت توسط صادرکننده و تایید توسط گیرنده در سامانه صیاد اعتبار ندارد.

مراحل استعلام چک صیاد و تفسیر وضعیت خوش‌حسابی صادرکننده چک در مقاله صفر تا صد چک صیاد و چک برگشتی توضیح داده شده است.

 

محاسبه سود و اقساط وام بانکی با برنامه ساد۲۴

حتما برای شما پیش آمده است که برای دریافت وام به بانک مراجعه می‌کنید و با پیشنهادات متفاوتی رو به رو می‌شوید. تصمیم‌گیری در چنین مواقعی کار دشواری است و نمی‌دانید بهترین گزینه جهت درخواست وام کدام است.

برنامه ساد۲۴ به شما کمک می‌کند در کسری از ثانیه مبلغ قسط ماهانه هر وام را با میزان سودی که باید به بانک پرداخت نمایید حساب کنید و تصمیم درستی جهت دریافت وام بگیرید.

همچنین امکان استعلام وام‌های فوری، وام بدون ضامن، وام ازدواج، وام مسکن و انواع مختلف وام در نرم‌افزار ساد۲۴ برای شما فراهم شده است.با نصب برنامه ساد۲۴ می‌توانیدبرای اقساط ماهانه خود یادآور ثبت نکنید و دیگر نگران فراموشی قسط‌های وام خانگی و بانکی خود نباشید.

یادآور چک با برنامه ساد۲۴

یادآور چک به شما کمک می‌کند تا سررسید چک‌های پرداختی و دریافتی خود را فراموش نکنید. شما می‌توانید مشخصات چک دریافتی یا پرداختی خود را مانند مبلغ چک، تاریخ چک و توضیحات تکمیلی در مورد چک را در برنامه ساد۲۴ ثبت کنید و مشخص نمایید یادآور چک در چه تاریخی فعال شود.

در تاریخ مشخص شده زنگ هشدار گوشی شما به صدا در آمده و نزدیک بودن تاریخ سررسید چک را به شما یادآوری می‌کند.

گزینه یادآوری چک در کمتر نرم‌افزاری دیده شده و به کسانی که با چک سروکار دارند کمک زیادی می‌کند.

با واردکردن مبلغ و تاریخ چک‌های خود در قسمت رأس‌گیری چک، جمع مبالغ واریزی بعد از پاس شدن چک‌ها به شما نمایش داده می‌شود.

 

 

اعتبارسنجی بانکی با برنامه ساد۲۴

اعتبارسنجی، مقیاسی برای محاسبه ریسک اعتباری است که نتیجه بررسی سوابق مالی فرد بر اساس انجام تعهدات بانکی، پرداخت به موقع وام و میزان توانایی مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌ها با استفاده از فرمولهای استانداردی می‌باشد که از گزارش اعتباری استخراج و محاسبه می‌شود.
یک رتبه اعتباری مناسب نتیجه پرداخت به موقع صورتحساب‌ها و تسهیلات دریافتی می‌باشد و نشان می‌دهد فرد نسبت به انجام  به موقع تعهدات مالی خود تا چه اندازه پایبند است.
از سویی دیگر، یک رتبه اعتباری نامناسب نتیجه تاخیر در بازپرداخت اقساط وام‌های بانکی، سابقه منفی از جمله ورشکستگی، سابقه چک برگشتی، داشتن سابقه منفی در زمینه بدهی مالیاتی و… می‌باشد.

امکان اعتبارسنجی و بررسی رتبه اعتباری شما در بانک‌ها در برنامه ساد۲۴ برای شما فراهم شده است.

 

نتیجه گیری

در این مقاله با توجه به بروزرسانی جدید برنامه ساد۲۴ و اضافه شدن بخش نیکوکاری در این برنامه با همکاری شرکت آرشیت مهر، سعی کردیم امکانات کامل برنامه ساد۲۴ را در زمینه مدیریت امور مالی که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است معرفی کنیم. ویژگی‌های معرفی شده بخشی از امکانات برنامه ساد۲۴ می‌باشد و بخش‌های زیادی در این برنامه وجود دارد که با نصب رایگان ساد۲۴ می‌توانید از آن بهره ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.