وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

کمک ۲۰ میلیاردی مازندرانی ها به نیازمندان

ساری – رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مردم استان ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با هدف خدمت رسانی به نیازمندان با مراکز نیکوکاری مشارکت کردند.

غلامرضا امینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۱۳۰ مرکز نیکوکاری در استان با دریافت مجوز از کمیته امداد مشغول فعالیت بوده و این مراکز تا پایان سالجاری به ۱۴۰ مرکز افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری، توسعه و ترویج فرهنگ انفاق، نیکوکاری، تعاون و همیاری در محله، شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات به آنان است، افزود: اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و اشتغال در سطح استان که متولی ایجاد مراکز شهرستانی شده در ساری آغاز به فعالیت کرده است.
رئیس اداره هماهنگی مؤسسات خیریه و تشکل های مردمی کمیته امداد مازندران برگزاری کلاس های آموزشی برای دانش آموزان، نوعروسان وخانواده های نیازمند، توزیع سبد غذایی بین محرومان محدوده فعالیت مراکز، مساعدت دربخش عمران وساختمان ، پرداخت کمک هزینه های درمانی، را از جمله خدمات مراکز نیکوکاری دانست.
وی تصریح کرد: کمک های خیران و نیکوکاران مازندران خصوصاً در روزهای پایانی سال و به مناسبت عید نوروز توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری و بین نیازمندان این مراکز توزیع می شود.
امینی گفت: گروه ها و تشکل های مردمی، هیئت های مذهبی، معتمدان محلی، مؤسسات خیریه غیرثبتی ، مجامع صنفی برای ایجاد مراکز نیکوکاری می توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان های استان در خواست کتبی خود را اعلام و با تعامل، هم فکری و کمک رؤسای کمیته امداد شهرستان ها نسبت به ایجاد این مراکز اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم با تعاملات صورت گرفته با مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و خیران محلی مقرر شد تا به همه نیازمندان حوزه اقدام این مراکز سبد کالا تهیه و توزیع شود.ی

دیدگاهتان را بنویسید