وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

خبرنگاران،سفیران خیریه شمس

در اولین برنامه سال جدید خیریه شمیم مهر سبحان (شمس) ۱۱۰ کارت هدیه ۱۱۰ هزارتومانی از طریق خبرنگاران و عکاسان خبری به دست خانواده‌های کم برخوردار رسید.

مدیرعامل خیریه شمیم مهرسبحان با اعلام این خبر گفت: از آنجا که حضور اصحاب رسانه در فعالیت‌ها و پوشش‌های رسانه‌ای پویش‌ها بسیار مشهود است این بار، تصمیم گرفتیم سفیران ارسال کمک‌ها به خانواده‌های نیازمند را از بین اصحاب رسانه انتخاب کنیم.

محمد نوری زاده با تأکید بر اینکه خبرنگاران و عکاسان خبری به واسطه حضور فعال اجتماعی و رویارویی تنگاتنگ با خانواده‌های کم برخوردار یکی از بهترین واسطه‌های رساندن کمک‌ها خواهند بود افزود: در قدم اول با عکاسان و خبرنگاران رسانه‌های تراز اول کشور توزیع ۱۱۰ کارت خرید ۱۱۰ هزار تومانی همراه با جعبه شیرینی آغاز شد و خوشبختانه به دلیل شناخت کافی دقیقاً به دست جامعه هدف خیریه و گروه جهادی شمس رسید.

وی با بیان اینکه وقت آن رسیده که علاوه بر فعالان اقتصادی همه گروه‌هایی متناسب با شغل و تحصیلات به عنوان سفیران و همیاران خیریه شمیم مهر سبحان در جامعه مشارکت داشته باشند، اظهار داشت: ما بی‌صبرانه منتظر حضور همیاران در قالب طرح اهدا تخصص هستیم چون هم مسئولیت ما را در شناسایی خانواده‌های کم برخوردار کاهش می‌دهند هم مطمئن‌ترین راه برای ارسال کمک‌ها هستند.

مدیرعامل خیریه شمیم مهر سبحان دلیل دومین ارتباط قشری در خیریه و گروه جهادی شمس را ضرورت عرصه رسانه توصیف و عنوان کرد: با در نظر گرفتن شرایط سخت اقتصادی مردم لازم است که همراه با اقدامات و فعالیت‌های خداپسندانه و انسان دوستانه در هر سطح و هر میزانی اطلاع رسانی کافی صورت بگیرد تا دغدغه مندان بتوانند خیریه‌های مطمئن و فعال را شناسایی و به راحتی دسترسی داشته باشند. به همین منظور ما در اولین قدم با برند مرشد کار خیر را در قالب چهارشنبه‌های امام رضایی آغاز کردیم و حالا در دومین قدم به سراغ اصحاب رسانه به عنوان سفیران شمس رفتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.