وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

بسته های معیشتی در بین نیازمندان دزفولی

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول پیش از ظهر امروز یکشنبه در حاشیه رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه در مصلای امام علی (ع)، اظهار کرد: در این رزمایش بزرگ به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، خیران و مردم دزفول، به نیت ۲ هزار و ۶۰۰ شهید والامقام دزفول، ۲ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی آماده شده است که توسط گروه‌های جهادی، مساجد، بسیج و خیریه‌ها بین نیازمندان شهرستان دزفول توزیع خواهد شد.

امید بن عباس با بیان اینکه تاکنون ۵ مرحله کمک‌های مؤمنانه در دزفول تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است، افزود: ارزش هر یک از این بسته‌های معیشتی ۳ میلیون ریال است.

وی عنوان کرد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه از ابتدای ماه رمضان سال جاری در شهرستان دزفول آغاز شد و مقرر شده یک میلیون بسته معیشتی بین نیازمندانی که در ایام کرونا دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده‌اند، توزیع شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول یادآور شد: این روزها در این شرایط سخت عده‌ای از مردم با سختی زیاد معیشت خود را سپری می‌کنند و به لحاظ اقتصادی در تنگنا هستند به همین سبب رزمایش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه در کشور فرصتی را برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه فراهم کرده است تا در این روزهای سخت هم در کنار آنها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید