وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

موسسات خیریه دغدغه دختران بی سرپرست را رفع کنند

یزد – ایرنا – فرماندار اردکان در بازدید از یک موسسه خیریه این شهرستان از مسئولان موسسات خیریه خواست دغدغه ها و مشکلات دختران بی سرپرست و بدسرپرست را رفع کنند.

فرماندار اردکان پنجشنبه شب در دیدار با دختران بی سرپرست تحت حمایت مؤسسه خیریه روح الامین با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر از مرحومه فاطمه خاتمی بنیانگذار مؤسسه خیریه روح الامین به نیکی یاد کرد و افزود: ایجاد چنین مؤسساتی حرکتی پسندیده و باقیات الصالحات است که باعث کاه. آسیب های اجتماعی می شود
بهروز شهابی زاد با بیان اینکه کارکنان این مجموعه محیطی سالم برای فرزندان بی سرپرست ایجاد و زمینه زندگی بهتر را برای آن ها فراهم می کنند، تصریح کرد: این آمادگی در مسئولان شهرستان اردکان وجود دارد تا در زمینه رفع دغدغه و مشکلات دخترانی که در این مجموعه نگهداری می شوند، به مجموعه های خیریه کمک کنند.
وی با بیان اینکه این دختران نباید احساس تنهایی کنند؛ از مدیریت این مجموعه به سبب حسن فعالیت و ارتباط خوب آن ها با کودکان بی سرپرست تقدیر کرد.
خانه امید به عنوان زیرمجموعه مؤسسه خیریه روح الامین و با حمایت بهزیستی و خیران در شهرستان اردکان فعالیت دارد و هم اکنون پذیرای ۸ نفر از کودکان بی سرپرست است.
مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.