وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

مسئولیت اجتماعی پزشکان هرمزگانی

  1. بندرعباس – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: پزشکان استان هرمزگان در راستای انجام مسئولیت اجتماعی ،مدرسه سازی را در ناحیه یک بندرعباس با ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، موسی دادی زاده سرخائی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پزشکان استان هرمزگان ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه که بنام پزشک می باشد در آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: این مدرسه در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع و زیر بنای یک هزار و ۴۷۱ مترمربع فضای آموزشی، دارای خانه سرایداری، سرویس بهداشتی، آزمایشگاه و نمازخانه می باشد که در شهرک سجادیه بندرعباس احداث می شود.

دادی زاده به مدارس ساخته شده یا در حال احداث توسط دستگاه ها، نهادها وارگان های مختلف استان اشاره کرد و افزود: در راستای انجام مسئولیت اجتماعی ، پالایشگاه نفت بندرعباس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شرکت تانا انرژی (شرکت سازنده آب شیرین کن بندر عباس) شرکت تاید واتر ، شرکت معماران تجارت آفتاب، آترا کران انرژی، موسسه خیریه مصلی نژاد، جامعه خیریه یاوری، موسسه خیریه گیتی نژاد و… اقدام به ساخت مدرسه در بندرعباس کرده اند که بخشی از کمبود فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استان را مرتفع ساخته اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که ان شالله با ورود سایر صنایع استان و نیز تشکل هایی نظیر جامعه مهندسی، جامعه حمل و نقل، جامعه وکلای هرمزگان، موسسات مالی و اعتباری و بانک ها و … در احداث فضاهای آموزشی، ضمن کمک به افزایش سرانه فضاهای آموزشی، تسهیل دسترسی آسان همه دانش آموزان به مدارس، بسط و توسعه عدالت آموزشی، آموزش و پرورش را یاری رسانند تا مسیر توسعه پایدار استان هموارتر گردد.

دادی زاده اضافه کرد: از همراهی خیرین، صنایع، موسسات خیریه که با ساخت مدارس در مناطق مختلف استان، دستگاه تعلیم و تربیت هرمزگان را در دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که همانا افزایش پوشش تحصیلی و ارتقا سطح کیفی آموزشی کمک رساندند، تقدیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.