وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

پرداخت ۶۶ میلیارد ریال از مطالبات مؤسسات درمانی در خراسان‌جنوبی

علی اربابی ظهر دوشنبه به رسانه‌های گروهی گفت: حدود ۶۶ میلیارد ریال از بدهی‌های سال ۹۸ مؤسسات بهداشتی و درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت خراسان‌جنوبی پرداخت شد.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: از این مبلغ حدود ۲۷.۵ میلیارد ریال مربوط به مؤسسات دولتی دانشگاهی، حدود ۱.۱۷۳ میلیارد ریال مربوط به مطالبات مؤسسات دولتی غیردانشگاهی بیمارستانی طرف قرارداد و حدود ۵.۶۱۰ میلیارد ریال مربوط به مطالبات پزشکان و مؤسسات بخش خصوصی و خیریه طرف قرارداد بوده است.

اربابی ادامه‌داد: همچنین حدود ۱۰.۵ میلیارد ریال مربوط به مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد و حدود ۲۰.۸ میلیارد ریال نیز مربوط به مطالبات سطح یک روستایی بوده است.

وی افزود: با این پرداختی‌های جدید در واقع مطالبات مؤسسات دولتی دانشگاهی تا پایان شهریورماه ۹۸ به صورت قطعی و تا پایان دیماه ۹۸ به صورت علی‌الحساب پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی گفت: مطالبات مؤسسات دولتی غیردانشگاهی تا پایان آبان ۹۸ به صورت قطعی و پاراکلینیک‌ها، پزشکان و کلینیک‌های فوق تخصصی طرف قرارداد نیز تا پایان مهر ۹۸ به صورت قطعی پرداخت شده است.

اربابی با اشاره به اینکه مطالبات داروخانه‌ها تا پایان آذرماه ۹۸ به صورت قطعی پرداخت شده است، یادآور شد: برای سطح یک روستاییان و عشایر نیز با توجه به تفاهم‌نامه فی‌مابین اداره کل بیمه سلامت استان و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تا پایان اسفند ماه ۹۸ به صورت علی‌الحساب پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.