وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

مستندسازی در موسسات خیریه

موسسات خیریه تیرفاند و آلفا در یک اقدام جالب اقدام به تهیه مستند های کوتاه از شیوع پاندمی کرونا در سراسر جهان کرده اند. تمرکز اصلی موضوع این مستندات نقش کلیساها و مکان های مذهبی و خیریه ها در کنترل پاندمی کرونا در سراسر جهان می باشد.
در این سری مستندات کوتاه از ۱۶ ماه قرنطینه سراسری در کل دنیا و اثرات آن بر زندگی مردم فیلم برداری شده است و نقش موسسات خیریه، کلیسا ها و موسسات عام المنفعه را در تهیه مایحتاج اقشار آسیب پذیر و کنترل بهداشت مورد بررسی قرار گرفته‌ است.
تولید این مستندات کمک شایانی به موسسات خیریه و کلیساها در ارائه خدمات بهداشتی به مناطق محروم و اقشار آسیب دیده دارد به طوری که قسمت اول این مستند که درباره اثرات پاندمی کرونا در مناطق محروم جنوب هندوستان بود، توانست توجه موسسات خیریه بزرگی را به آسیب های وارده به این مناطق جلب کند و متعاقبا کمک های زیادی از سراسر جهان به این منطقه محروم در هند سرازیر شد.
از مارس سال ۲۰۲۰ تا به امروز موسسات خیریه بیشتر از ۹۷ هزار بسته بهداشتی را در مناطق محرومی که در مستندات مورد فیلم برداری قرار گرفته بودند، ارسال کرده اند. روابط عمومی موسسه خیریه آلفا واقع در بریتانیا اعلام کرده است که این مستندات نقش حیاتی را در آگاه کردن مردم جهان از اثرات پاندمی کرونا ایفا می‌کنند و موسسات خیریه می بایست برای توسعه ارائه خدمات به محروم ترین نقاط دنیا در تهیه این مستندات سرمایه گذاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید