وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

مرکز خیریه ویژه کودکان اوتیسم در سرای محله شاهد افتتاح شد.

مرکز خیریه ویژه کودکان اوتیسم در سرای محله شاهد واقع در منطقه ۷ طی مراسمی به همت ناحیه یک و با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مدیران و شورایاران این منطقه افتتاح شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، در جریان این مراسم فائزه دولتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، گفت: با همکاری و مشارکت شورایاران اقدامات خوبی در محله شاهد رخ داده که حضور موسسه ارمغان حیات شکوفه‌ها در سرای محله و ارائه خدمات ویژه به کودکان اوتیسم یکی از این رویداد‌های فرخنده است.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌هایی که فرزندانشان با اختلال اوتیسم روبرو هستند مسائل و مشکلات زیادی را پیش روی خود دارند، تصریح کرد: یکی از بزرگترین مشکلاتی که در خصوص این بیماری وجود دارد اطلاع رسانی نامناسب در این زمینه است.

معاون شهردار منطقه ۷ خاطرنشان کرد: فعالیت حداکثری موسسات از این دست امری بسیار ضروری است تا خانواده‌هایی که نیازمند کمک یا آموزش هستند به این مراکز مراجعه کنند.
وی عنوان کرد: دو طبقه از سرای محله شاهد را در اختیار موسسه ارمغان حیات شکوفه‌ها قرار داده ایم تا این موسسه دوره‌هایی از قبیل: کاردرمانی، گفتار درمانی، اتاق شن، اتاق تاریک و … را به صورت رایگان به متقاضیان ارائه کند.

دولتی در پایان تاکید کرد: امید است با افتتاح مراکز بیشتر خدماتی در منطقه و شهر تهران شاهد افزایش آگاهی شهروندان باشیم و همچنین با ارائه خدمات به خانواده‌ها و افراد دارای اختلال اوتیسم بتوانیم کمک هرچند کوچکی به این افراد کرده باشیم.

گفتنی است شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۴۹۶۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید