وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

پورتال آرشیت (جامع نیکوکاری و مددکاری)

هدف از تولید پورتال : امروزه آنچه جایگاه یک موسسه را در بین موسسات برتر کشور ممتاز مینماید، استفاده از روشهای بدیع، کارآمد و همگام با تکنولوژی روز دنیاست. در این راستا شرکت آرشیت مهر رایانه بر آن شد تا با تولید پورتال جامع نیکوکاری ومددکاری فعالیتهای الکترونیکی را جایگزین فعالیتهای نیروی انسانی نموده تا سرعت، سهولت، اطمینان و شفافیت را به سیستم موسسات خیریه سطح کشور هدیه کند.

چرا باید از پورتال نیکوکاری و مددکاری استفاده کنیم؟

بهترین انتخاب باشید

پورتال جامع با بهره گیری از تجارب بزرگترین موسسات خیریه سطح کشور و مطالعه برنیازهای اساسی، نقاط ضعف و قوت فعالیتهای آنها تولید شده است.

متاسفانه برخی افراد سودجو امروزه با استفاده از اعتماد خیرین دست به سو استفاده از نام موسسات خیریه میزنند، این پورتال با ضمانت افزایش سطح اطمینان و شافیت فعالیتها، موسسه شما را به عنوان بهترین انتخاب به نیکوکاران سطح کشور معرفی مینماید. همچنین شما با استفاده از خدمات و امکانات این پورتال علاوه بر احترام به نیروی انسانی خود، شاهد افزایش بازدهی، پیشرفت چشمگیر درآمد موسسه، جذب و حفظ نیکوکار بیشتر، سرعت و سهولت در انجام امور موسسه خواهید بود، که این مهم فرصتی فراهم مینماید تا پتانسیل نیروی انسانی به جای هدر رفت در امور تکراری روزمره به سمت توسعه و پیشرفت موسسه سوق یابد.

برخی از امکانات پورتال:

داشبورد : داشبورد تخصصی مدیریت جهت مرور فعالیت ها، درآمدها و عملکرد تمامی بخش های موسسه در یک نگاه بر پایه هوش مصنوعی.
تاییدیه : صدور تاییدیه نهایی پرداخت های واریز به حساب موسسه.
قبوض : صدور قبوض کمک در سرفصل های مختلف مانند پرداخت های حضوری، غیر حضوری، اقلام اهدایی، مستمری، ماهانه و… و اطلاع رسانی خودکار به نیکوکار.
نیکوکار : امکان ثبت کلیه اطلاعات فردی، علاقه مندی ها و اختصاص حساب کاربری برای هر نیکوکار.
مستمری :

  • امکان تعریف تعهدات نیکوکار (سرپرستی،حق عضویت و…)
  • مشاهده ی افزایش یا کاهش تعهد
  • پیگیری پرداخت ها و معوقات
  • مشاهده انصراف ها
  • و دیگر امکانات بینظیر…

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.