وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

کمک ۵۰۰ میلیون ریالی اصناف خاش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

مدیر موسسه خیریه نبی اکرم(ص) اصناف خاش سیستان و بلوچستان گفت: این موسسه در راستای انجام وظایف محوله و مشارکت در امور خداپسندانه در ماه مبارک رمضان مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمدی به ستاد دیه استان کمک کرد.

نوراحمد هاشمزهی روز شنبه اظهارداشت: در ایام ماه مهمانی خداوند نیز ۲۰۰ بسته معیشتی شامل روغن، برنج، قند و شکر، مرغ، رب گوجه فرنگی، ماکارانی و سویا میان جامعه هدف توزیع شد که ارزش هر بسته چهار میلیون ریال بوده است.

وی بیان کرد: خرید یک دستگاه چرخ خیاطی، یک دستگاه یخچال، یک دستگاه تلویزیون ۴۲ اینچ،۲ تخته فرش و اهدای آنها به چهار خانواده تحت پوشش موسسه، ایزوگام پشت بام ۲ منزل مسکونی فرد نیازمند تحت پوشش موسسه به متراژ ۱۸۰ و ۲۰۰متر در شهر خاش، اهدای مبلغ ۳۰ میلیون تومان به ۶۰ خانواده تحت پوشش به هر خانواده مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و کمک به اعزام و پرداخت هزینه درمان بیمار سرطانی به شیراز و اعزام بیمار عمل قلب باز به تهران در کنار کمک به زندانیان از دیگر خدمات این موسسه به نیازمندان در این ایام محسوب می‌شود.

مدیر موسسه خیریه نبی اکرم(ص) اصناف خاش اظهارداشت: این موسسه با همکاری تعدادی از خیران اصناف و بازار خاش و در راستای کمک به خانواده‌های بی سرپرست، بدسرپرست، ایتام و خانواده زندانیان راه‌اندازی شده و فعالیت دارد و علاوه‌بر کمک‌های موردی به نیازمندان ۱۰۰ خانواده را بصورت ثابت با حمایت اصناف و بازاریان خاش تحت پوشش دارد.

محمود ایرندگانی مدیر کمیته امداد امام خمینی( ره )خاش نیز گفت: در ماه مبارک رمضان با همکاری و حمایت خیران و هلال احمر و نهادهای دیگر مانند سپاه و ارتش افزون‌بر ۵۰ هزار پرس غذای گرم و نیز بسته‌های معیشتی میان نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.