وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

نیکوکار حقوقی در موسسات نیکوکاری

اگر شما یک موسسه نیکوکاری داشته باشید، به مرور زمان به خاطر گسترده تر شدن فعالیت هاتون طبیعتا نیاز دارید که از برخی از ارگان های دیگر کمک بگیرید. بعضی وقت ها این کمک ها در قالب یک تفاهمنامه یا قرارداد همکاری هستش، بعضی وقت ها هم این کمک ها میتونه به صورت کمک نقدی یا مالی باشه.

مثلا ممکنه شما با یک استارتاپ یا یک پلتفرم مثل فیدیبو همکاری کنید و این پلتفرم به شما کدهای تخفیف رایگان روی محصولاتش بده.

یا با یک کارخانه تولید مواد غذایی صحبت کنید و اونها در قالب اقلام گوناگون مثل برنج یا روغن به شما کمک کنند.

یا حتی ممکنه با یک شرکت طراحی دکوراسیون به تفاهم برسید که طراحی دکوراسیون داخلی موسستون رو به صورت رایگان انجام بده.

خب تمام این موارد باید در سوابق همکاری اون شرکت، موسسه یا پلتفرم ثبت بشه.

از طرفی ساختار یک نیکوکار حقوقی به خاطر ماهیتی که در همه سازمان ها و موسسات وجود داره با افراد حقیقی متفاوته و شما علاوه بر اینکه نام سازمان و مدیریت اون رو داشته باشید، باید اطلاعات اون فردی که باهاش در ارتباط بودید و به واسطه اون فرد از اون خدمات استفاده کردید رو داشته باشید.

با توجه به این موضوع شما باید بتونید نیکوکاران حقوقیتون رو توی سیستم ثبت کنید تا خدماتی که ازشون دریافت کردید یا میتونید ازشون دریافت کنید رو ثبت کنید و ازش گزارشگیری کنید

بننابر این شما به یک نرم افزار خیریه احتیاج دارید تا بتونید به راحتی اطلاعات نیکوکاران حقوقیتون رو ثبت کنید و بتونید از پتانسیل های اونها و خدماتی که بهتون ارائه دادند گزارش بگیرید.

اما آیا نرم افزاری با این ویژگی ها وجود دارد؟

پورتال نیکوکاری و مددکاری آرشیت به شما کمک میکند تا تمام اطلااعات مربوط به نیکوکاران حقوقی را ثبت کنید و سوابق و پتانسیل های داوطلبانه آنان را ثبت نمایید تا در زمان نیاز از آنها استفاده نمایید

جهت بهره مندی از این امکان پورتال ارشیت و دیگر امکانات بیشمار این نرم افزار با شماره های ۰۲۱۳۴۲۶۹۰۰۰ و ۰۲۱۳۳۵۴۸۰۶۳ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آرشیت پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید