وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

طرح اطعام مهدوی در کرمان اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ۳۱۳ آشپزخانه در قالب طرح “اطعام مهدوی” در این استان راه‌اندازی می‌شود.

یحیی صادقی روز یکشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها با بیان اینکه امسال نیز همچون سال‌های گذشته در آستانه ماه مبارک رمضان و به ‌منظور دستگیری از نیازمندان برنامه‌های متعددی توسط کمیته امداد اجرا می‌شود افزود: تمام مراحل کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه مبارک رمضان با راه‌اندازی ۳۱۳ آشپزخانه در سراسر استان کرمان، سه میلیون پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان استان توزیع شود.

صادقی ادامه داد: امسال نیز در تلاش هستیم به همت امدادگران، نیروهای بسیجی، جهادی، مردمی و استفاده از ظرفیت خیران، اصناف، سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، مؤسسات خیریه و غیره، یک‌بار دیگر عزم ملی در اطعام نیازمندان را در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی اجرایی کنیم.

وی از توزیع سبد کالا بین خانواده‌های نیازمند و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود با همکاری مراکز نیکوکاری و خیران نیکوکار در مرحله نخست پنج هزار سبد کالا تهیه و بین نیازمندان سراسر این استان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه از اجرای طرح اکرام ایتام به‌منظور جذب حامی برای ایتام تحت حمایت این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان به‌ویژه در شب‌های قدر خبر داد و افزود: پنج هزار و ۲۰۰ یتیم فاقد حامی تحت حمایت کمیته امداد کرمان نیازمند دستان پرمهر حامیان هستند که امیدواریم با مشارکت خوب مردم نوع‌دوست این استان در این طرح بتوانیم برای این ایتام حامی جذب کنیم.

وی ادامه داد: خیران و مردم نوع‌دوست استان کرمان هم‌چنین می‌توانند از طریق مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و یا از طریق ارتباط با شماره‌های ۳۲۲۶۸۷۲۶- ۳۲۲۳۷۷۰۹ حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را بر عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان به مشارکت خوب خیران و مردم مؤمن و نوع‌دوست این استان در برنامه‌های مختلف این نهاد در ماه مبارک رمضان سال گذشته علیرغم وجود بیماری کرونا و ایجاد مشکلات اقتصادی اشاره کرد و افزود: خیران و مردم مؤمن و نوع‌دوست استان ماه مبارک رمضان سال گذشته با مشارکت در برنامه‌های مختلف این نهاد ۳۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

صادقی بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل از جمله شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۷۹ بانک تجارت به نام کمیته امداد با مشارکت در طرح‌های مختلف این نهاد یاریگر نیازمندان در ماه مهمانی خدا باشند.

دیدگاهتان را بنویسید