وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

رئیس بیمارستان سید الشهدا اصفهان: خدمات ۸ ساله مکسا در حوزه ارائه خدمات حمایتی تسکینی به بیماران مبتلا به سرطان در اصفهان ملموس است

به گزارش روابط عمومی مکسا، دکتر اشراقی، رییس بیمارستان سید الشهدا اصفهان در نشست مشترک با مسئولان خیریه مکسا ضمن تقدیر از خدمات ۸ ساله مکسا در حوزه ارائه خدمات حمایتی تسکینی به بیماران مبتلا به سرطان اظهار داشت: تا کنون همکاری‌های علمی و آموزشی خوبی بین این بیمارستان و خیریه مکسا صورت گرفته است که نتایج آن در بخش نظام سلامت شهر اصفهان ملموس است.

دکتر اشراقی با اشاره به تجربه مکسا در راه‌اندازی و مدیریت بخش طب تسکینی در بیمارستان فیروزگر تهران افزود: بیمارستان سید الشهدا تمایل دارد، مکسا در زمینه راه‌اندازی و مدیریت درمانگاه و بخش طب تسکینی بیمارستان سید الشهدا با ظرفیت ۸ الی ۱۲ تخت ورود پیدا کند. وی ارائه خدمات رایگان به تمامی بیماران را یکی از وجوه تمایز خیریه مکسا عنوان کرد.

همچنین همایون ناجی؛ مدیر مکسا در این نشست ضمن قدرانی از اعتماد دکتر اشراقی برای طرح پیشنهاد راه‌اندازی و مدیریت درمانگاه و بخش طب حمایتی و تسکینی گفت: خیریه مکسا به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات طب تسکینی در ایران آمادگی دارد خدمات خود را در قالب درمانگاه و بخش بستری در بیمارستان سید الشهدا به عموم بیماران مبتلا به سرطان ارائه کند. ناجی تصریح کرد: خیریه مکسا پس از بررسی‌های لازم و طرح این درخواست در هیات مدیره بنیاد آلاء نظر نهایی خود را در راستای راه اندازی بخش و درمانگاه طب تسکینی به بیمارستان اعلام خواهد کرد.

در این نشست دکتر شریفی، مدیر بیمارستان سید الشهدا و دکتر مرندی و دکتر شعربافچی‌زاده از اعضای شورای عالی مکسا حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار خیریه ها
  • رئیس بیمارستان سید الشهدا اصفهان: خدمات ۸ ساله مکسا در حوزه ارائه خدمات حمایتی تسکینی به بیماران مبتلا به سرطان در اصفهان ملموس است