وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

فراخوان گروه‌های جهادی و خیریه‌ها برای پیوستن به پویش «مشق احسان»

پویش مردمی «مشق احسان» از خیریه‌ها و گروههای جهادی سراسر کشور دعوت کرد برای کمک رسانی به دانش آموزان نیازمند سراسر کشور به این پویش بپیوندند.

به گزارش خبرگزاری مهر ،  پویش مردمی «مشق احسان» که با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان مناطق محروم و نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید از ابتدای شهریور ماه آغاز به کار کرده است جهت هم افزایی هر چه بیشتر فعالیت گروههای جهادی و خیریه ها در کمک رسانی به این دانش آموزان اعلام کرد این تشکل ها در سراسر کشور با پیوستن به این پویش می توانند معادل دو برابر هزینه پرداختی خود بسته های لوازم التحریر متنوع تهیه شده توسط این پویش را دریافت و به دانش آموزان اهدا نمایند.
گفتنی است پیش از این بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با پیوستن به این کمپین اعلام آمادگی کرد جهت کمک به پویش معادل کل کمکهای جمع آوری شده توسط این پویش را به آن اضافه نماید.
پویش مشق احسان تا ابتدای مهر ماه به کار خود ادامه می دهد و آماده دریافت کمکهای مردمی از طریق سامانه *۴۰۳۰# و همکاری با کلیه تشکلهای خیریه و گروه‌های جهادی سراسر کشور است. گروه‌های جهادی و خیریه ها جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به این کمپین می‌توانند با دبیرخانه پویش به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۰۲۳۲۱ داخلی ۱۶۴ و ۱۶۵ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید