وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

همنمک؛ طرح توزیع غذای گرم در میان نیازمندان و فقرا

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه متوسلین به امام رضا علیه السلام ، این خیریه در طرحی با عنوان همنمک اقدام به جمع آوری، ساماندهی و توزیع غذای مازاد مجالس و مراسم های شهروندان محترم کرده است

همه ما در طول زندگی و تعاملاتمان قطعا با موقعیت هایی برخورد داشته ایم که یا بصورت میهمان و یا میزبان پس از برگزاری مراسم و یا در حین برگزاری با مازاد غذا مراسم روبرو بوده ایم و اکثرا این موقعیت منتج به اسراف این نعمت های الهی می شود. موسسه خیریه متوسلین به امام رضا علیه السلام اقدام به اجرای طرحی برای جمع آوری و ساماندهی غذای مازاد مجالس، میهمانی ها ، همایش ها کرده است که افراد تنها با برقراری تماس با شماره های اعلامی در طرح همنمک ۴۴۷۴۳۴۱۰ و اعلام غذای خود ، این مشکل را براحتی حل خواهند کرد.

اکیپ اجرایی طرح همنمک با مراجعه به محل برگزاری مراسم و تحویل غذا و رسید آن به بانی مراسم ، خوراک را دریافت کرده و در محل آشپزخانه خیریه در محیطی بهداشتی و صنعتی و مجهز، در ظروف یکبار مصرف ساماندهی شده ، در گرمخانه مجموعه نگهداری میشود .

از دیگر فعالیت های خیریه تهیه بانک اطلاعاتی افرادی است که با تامین خوراک روزانه خود مشکل دارند. در این طرح با استفاده از این بانک اطلاعاتی خوراک ساماندهی شده در ظرفهای یکبار مصرف بدست نیازمندان خواهد رسید و بانیان این مراسم بدون اینکه اسرافی صورت گرفته باشند در خیر اطعام افراد نیازمند شریک شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید