وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

تامین نیازهای ضروری محرومان و نیازمندان اصلی ترین وظیفه موسسه خیریه حکیم است

این موسسه در اواخر سال ۱۳۹۰ با حضور جمعی از بازاریان و دوستان که در حد توانشان در کار خیر پیش قدم بودند، تشکیل شد و با مجوز بهزیستی محترم تهران به ثبت رسید که از آن تاریخ تا به امروز با کمک مردم شریف ایران عزیزمان و حمایت های مادی و معنوی آنان توانسته مشکلات خانواده هایی را در تامین مایحتاج اولیه زندگی شان هزینه های دارویی، جهیزیه فرزندان خانوادهای بی بضاعت، سبد کالا، ارزاق و مساعده ماهیانه و کمک های موردی برطرف سازد. عمده فعالیت انجام شده توسط این موسسه کمک به تامین هزینه های درمان ،تهیه جهیزیه ،تهیه سبدکالا ،تهیه لوازم ضروری منزل ،مساعده های مالی و تهیه لوازم پزشکی می باشد که توانسته است به یاری خداوند متعال و همراهی مردم شریف ایران طی سال گذشته ۱۰۹۴۶۸۸۵۰۰ ریال به نیازمندان واقعی و آبرومند پرداخت نماید

بغیر از این موارد ، مددکاری این موسسه در کمک رسانی به بیماران بستری شده در بیمارستان پیش قدم شده و در کارها و امورات اداری همیشه همراه و یاور بیماران تحت پوشش این موسسه هستند که در بیمارستان بستری شده اند.

ارتقای کیفیت زندگی محرومان، نیازمندان از اولویت های اصلی این موسسه می باشد و این خیریه تا امروز توانسته با کمک و یاری خیرین عزیز و گرامی قدم هایی را بردارد. این موسسه برنامه هایی در نظر دارد که کمک به بیماران را در اولویت کمک های مردمی این خیریه قرار دهد. کمک به بیماران خاص از جمله بیماران متابولیک، پروانه ای، اوتیسم، ام اس، پیوند کلیه، تالاسمی، دیالیزی و هموفیلی که هر کدام از این بیماری ها سختی های فراوانی را برای خانواده های بیماران و خود بیماران بوجود آورده است.

موسسه خیریه حکیم امیدوار است؛ موسسات خیریه بتوانند مشکلاتی که به دلیل تورم موجود در کشور برای قشر ضعیف و نیازمند و مددجویان تحت پوشش این موسسات بوجود می آید، با کمک مردم شریف کشورمان مرتفع سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار خیریه ها
  • تامین نیازهای ضروری محرومان و نیازمندان اصلی ترین وظیفه موسسه خیریه حکیم است