وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

مهارت آموزی و کارآفرینی مددجویان خیریه ها در اولویت قرار گیرد

اردبیل – نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: برای خودکفایی مددجویان باید به توانمندسازی، مهارت آموزی و اشتغال این قشر از جامعه توجه مضاعفی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله سیدحسن عاملی پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از یک موسسه خیریه در استان اردبیل تصریح کرد: تمامی موسسات خیریه و نهادهای مرتبط با نیازمندان باید به موضوع مهارت آموزی و اشتغال مددجویان که رمز خودکفایی است توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: خدمت رسانی به مردم که در قالب چنین موسسات خیریه ای به نقطه اوج خود رسیده و بیانگر روح لطیف و بلند آدمی است بسیار ارزشمند خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ادامه داد: یکی از مهمترین وظایف همگان فراهم آوردن زمینه های خودکفایی نیازمندان بوده تا با اقدامی اصولی و مستمر مددجویان و نیازمندان را توانمند ساخته و زمینه اشتغال و عزت نفس آنان را فراهم کرد.

وی اضافه کرد: مشارکت خیران لازمه تداوم فعالیت هر چه بهتر موسسات خیریه بوده تا در دستگیری و توجه به برطرف سازی نیازهای موجود جامعه گام های ارزنده ای برداشته شود.

به گفته نماینده ولی فقیه در استان اردبیل توجه به برآورده سازی نیازهای مردمی نعمت ارزشمندی بوده که خداوند در بین افراد پاک سرشت و متدین جاری ساخته تا در دستگیری از همنوعان خود از هیچ کوششی دریغ نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید